Świdnica, Tel.: +48 74 637 91 91, e-mail: expertpro@expertpro.plWałbrzych, Tel.: +48 74 842 60 15, e-mail: expertpro@expertpro.pl facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta zarezerwowana

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świdnica, Centrum

155 000 | 23 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 3461/EXP/OMS

REZERWACJA OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Na sprzedaż kawalerka w Świdnicy przy ul. Ofiar Oświęcimskich. Nieruchomość idealna pod inwestycję, pod wynajem! o powierzchni mieszkalnej 22,50m2 zlokalizowane jest parterze w 3-piętrowej kamienicy i składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym i przedpokojem oraz łazienki z WC. Do dyspozycji komórka lokatorska zlokalizowana obok mieszkania na parterze. W budynku dach po remoncie, ocieplenie budynku i klatka schodowa w planach wspólnoty do remontu. Teren budynku ogrodzony, miejsca parkingowe na podwórku dla mieszkańców. Standard mieszkania: okna PCV, rolety antywłamaniowe, na podłogach panele, na ścianach gładzie, ogrzewanie panelami elektrycznymi, usytuowanymi na sufitach, instalacje po wymianie. Mieszkanie pozostaje umeblowane, tak jak jest to widoczne na zdjęciach: szafy w przedpokoju, kanapa rozkładana, stół z krzesłami, zabudowa kuchenna wraz z AGD: lodówka, okap, płyta elektryczna, w łazience pralka. Koszty utrzymania: czynsz 120zł, w tym opłata dla Zarządcy, zaliczka na Fundusz remontowy, 1m3 wody. Opłaty dodatkowe: prąd, wywóz nieczystości. Bardzo dobra lokalizacja, spokojna uliczka. Nieopodal szpital, szkoła, przystanek, sklepy, park. Cena: 155.000 zł do negocjacji klucze w biurze Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel.: 790 708 300. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wałbrzych, Nowe Miasto

165 000 | 35 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 3460/EXP/OMS

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Nowym Mieście w okolicy Szpitala i I Liceum. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 34,80m2 zlokalizowane jest 3 piętrze w 4-piętrowej wyremontowanej kamienicy i składa się z pokoju z wejściem do garderoby, sypialni, aneksu kuchennego w przedpokoju oraz łazienki z WC. Do dyspozycji piwnica oraz wspólny z sąsiadami strych. Budynek po remoncie, dach po remoncie, wymienione wszystkie instalacje na klatce schodowej, klatka schodowa przygotowana do remontu. W budynku monitoring, Mieszkanie odświeżane na bieżąco: okna PCV, na podłogach panele, na ścianach gładzie, ogrzewanie gazowe, instalacje po wymianie. Koszty utrzymania: czynsz 325,55zł, w tym opłata dla Zarządcy, zaliczka na Fundusz remontowy, 1m3 wody. Opłaty dodatkowe: prąd, gaz, wywóz nieczystości. Bardzo dobra lokalizacja, spokojna uliczka. Nieopodal szpital, szkoła, przystanek, sklepy, park. Cena: 165.000 zł klucze w biurze Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel.: 790 708 300. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wałbrzych, Podzamcze

465 000 | 72 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 3458/EXP/OMS

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Na sprzedaż 3 pokojowe przestronne mieszkanie na Podzamczu w Wałbrzychu. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 72,11m2 zlokalizowane jest na wysokim parterze w 3-piętrowym bloku i składa się z salonu połączonego z kuchnią i jadalnią, 2 sypialnia, w tym z jednej wyjście na balkon, łazienki z WC, garderoby i dużego przedpokoju. Do dyspozycji piwnica o pow. ok. 6m2 oraz miejsca parkingowe dla mieszkańców. Mieszkanie odświeżane na bieżąco: okna PCV, na podłogach deski oraz kafle, na ścianach gładzie, ogrzewanie nowymi, zakupionymi 1,5 roku temu, piecami elektrycznymi akumulacyjnymi. W łazience ogrzewanie podłogowe. Koszty utrzymania stałe: 450zł, w tym opłata dla Zarządcy i Fundusz Remontowy, zaliczka na wodę 10m3, opłata za śmieci za 3 osoby. Opłaty dodatkowe: prąd. Bardzo dobra lokalizacja, spokojna okolica. Blisko przystanek, sklepy, szkoła. Cena: 465 000 zł do negocjacji Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel.: 790 708 300. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wałbrzych, Podzamcze

590 000 | 83 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 3457/EXP/OMS

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Na sprzedaż 2-poziomowe przestronne mieszkanie na Podzamczu w Wałbrzychu. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 80,56m2 zlokalizowane jest na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku i składa się z 2 poziomów: poziom 1 : duży salon połączony z kuchnią i jadalnią z wyjściem na duży balkon, sypialnia, łazienka z WC, przedpokój, schody na piętro poziom 2: sypialnia, otwarty pokój pełniący funkcję pokoju bilardowego, który można zamknąć i wykonać kolejną sypialnię, łazienka z WC. Do dyspozycji komórka lokatorska na półpiętrze o pow. 2,43m2 oraz miejsce parkingowe na terenie zamkniętym. Mieszkanie odświeżane na bieżąco: okna PCV, na podłogach panele oraz kafle, na ścianach gładzie, ogrzewanie miejskie, woda ciepła miejska, schody drewniane. Mieszkanie pozostaje wyposażone w: meble kuchenne wraz ze sprzętem AGD: lodówka, zmywarka, piekarnik, kuchnia indukcyjna, pralka, zestaw mebli w salonie: szafka pod RTV, 2 witryny, zabudowa w przedpokoju, za dodatkową opłata stół bilardowy. Koszty utrzymania stałe: 210zł, w tym opłata dla Zarządcy i Fundusz Remontowy. Opłaty dodatkowe: prąd, wywóz nieczystości, woda zimna, podgrzanie wody ciepłej, ogrzewanie tylko w okresie grzewczym. Bardzo dobra lokalizacja, spokojna okolica, wokół budynku teren zielony zagospodarowany dla mieszkańców. Za odstępne możliwość przejęcia dzierżawy ogródka na ROD Podzamcze. Cena: 590 000 zł do negocjacji Mieszkanie wolne od lipca 2024r. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel.: 790 708 300. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta zarezerwowana

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Boguszów-Gorce,

215 000 | 76 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 3454/EXP/OMS

REZERWACJA OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Na sprzedaż bardzo słoneczne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Boguszowie-Gorcach przy ul. Głównej. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 75,83m2 zlokalizowane jest 3 piętrze w 3-piętrowym kameralnym budynku z cegły i składa się z dużego salonu, 2 sypialni, kuchni z oknem, łazienki z WC z oknem oraz przedpokoju. Do dyspozycji piwnica oraz wspólny z sąsiadami strych. Za budynkiem plac do parkowania. Mieszkanie odświeżane na bieżąco: okna PCV, na podłogach panele oraz kafle, na ścianach gładzie, ogrzewanie gazowe, kominek, instalacje po wymianie. Niskie koszty utrzymania: czynsz 180zł, w tym opłata dla Zarządcy, zaliczka na Fundusz remontowy. Opłaty dodatkowe: prąd, gaz, zaliczka na wodę, wywóz nieczystości. Budynek w dobrym stanie technicznym, klatka schodowa po remoncie. Bardzo dobra lokalizacja, spokojna okolica. Cena: 215.000 zł klucze w biurze Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel.: 790 708 300. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM
Oferta aktualna

MIESZKANIE na WYNAJEM

Wałbrzych, Piaskowa Góra

1 600 | 51 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 737/EXP/OMW

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ, UMOWA NAJMU OKAZJONALNEGO. Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o pow. 51m2 w Wałbrzychu, Piaskowa Góra. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni z oknem, 2 sypialni, garderoby, w której zlokalizowana jest m.in suszarka, łazienki z WC oraz przedpokoju. Mieszkanie zlokalizowane jest na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Ogrzewanie miejskie, woda ciepła miejska. W cenie najmu INTERNET i TV. Mieszkanie pozostaje wyposażone, tak jak jest to widoczne na zdjęciach. Polecam i zapraszam na bezpłatną prezentację. Mieszkanie wolne od 01.01.2024r. Cena najmu: 1600zł + czynsz 1100zł, zawierający opłatę za wodę ciepłą, zimną 6m2, wywóz śmieci i ogrzewanie, Internet, TV + media wg licznika (prąd, gaz). Kaucja zwrotna: 3000zł Biuro pobiera jednorazową opłatę w wysokości 2700zł. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel: 790 708 300 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wałbrzych, Nowe Miasto

175 000 | 53 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 3453/EXP/OMS

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Na sprzedaż bardzo przestronne 2-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu, dzielnica Nowe Miasto. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 45,92m2 zlokalizowana jest wysokim parterze w 1-piętrowej kamienicy i składa się z dużego salonu, dużej kuchni z oknem, sypialni, łazienki z WC z oknem oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 7,18m2. Łączna powierzchnia mieszkania wraz z piwnicą 53,10m2. Budynek po remoncie, miejsce parkingowe przed budynkiem przy ulicy. Mieszkanie do remontu generalnego. Okna PCV, na podłogach deski poniemieckie, ogrzewania brak, tymczasowo wstawiony piecyk na drewno, który nie stanowi wyposażenia i nie jest na sprzedaż. Koszty utrzymania: czynsz 450 zł, w tym opłata dla Zarządcy, zaliczka na Fundusz remontowy. Opłaty wg licznika: woda, prąd, gaz. Bardzo dobra lokalizacja, nieopodal sklepy, przystanek, szpital, szkoła. Cena: 175 000 zł Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel.: 790 708 300. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Bronów,

280 000 | 1527 m2
nr oferty: 126/EXP/OGS

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1527m2 wraz ze stodołą w okolicy gminy wiejskiej Dobromierz, we wsi Bronów. Lokalizacja idealna, 10min drogi do drogi ekspresowej S3, 3km do Dobromierza, 5km do Zalewu Jeziora Dobromierz. Stodoła może stanowić idealną podstawę do wykonania tak modnego w dzisiejszych czasach, domu modułowego. Do działki prowadzi droga asfaltowa. Na działce media: prąd, woda (hydrant). Dodatkowo wykonane z kostki brukowej miejsca parkingowe na działce. Świetna lokalizacja, cicha i bezpieczna okolica, mili sąsiedzi, wokół mnóstwo terenów zielonych, ruiny pałacu z 1880 r. rodu von Mutius, dogodny wyjazd w stronę Wrocławia i Legnicy. Cena: 280.000 zł do negocjacji Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych ul. Rynek 22 lub Świdnica ul. Pułaskiego 21 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel: 790 708 300 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

DOM na SPRZEDAŻ

Bronów, Bronów

1 070 000 | 291 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 294/EXP/ODS

Myślisz o inwestycji w duży dom i założenia agroturystyki? Ta oferta może się spodobać. Tylko u Nas, na sprzedaż duży dom w okolicy gminy wiejskiej Dobromierz, we wsi Bronów. Lokalizacja idealna, 10min drogi do drogi ekspresowej S3, 3km do Dobromierza, 5km do Zalewu Jeziora Dobromierz. Nieopodal domu las, ruiny zamku i piękna spokojna okolica. Możliwość zakupu dodatkowe działki nieopodal domu, którą można zagospodarować na atrakcje dla gości obiektu. Dom ma powierzchnię mieszkalną 290,50m2, i jest położony na działkach o łącznych pow.796m2. Dom ma ogromny potencjał, może stanowić idealną formę połączenia domu mieszkalnego z wydzielonym gabinetem np. lekarskim lub też biurem z odrębnym wejściem lub domu 2-rodzinnego. Piętro domu nie zagospodarowane, właściciele zakupili niezbędne materiały budowalne do jego wykończenia, które pozostawiają w cenie domu. Do częściowo podpiwniczony. Dom składa się z 2 kondygnacji i piwnicy oraz strychu nieużytkowego: - piwnica: pomieszczenia do zaaranżowania wg upodobań przyszłego właściciela, - parter: komunikacja na piętro i do piwnicy, wspólny holl prowadzi na 2 części domu, które każde z nich składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokój, w jednej części wyjście z sypialni na zabudowany balkon, - 1 piętro: do zaaranżowania wg upodobań przyszłego właściciela, wyjście na taras, komunikacja na strych, - strych: idealny na dużą suszarnię. Dodatkowo na posesji mały basen, pomieszczenie na saunę i solarium, pomieszczenie gospodarcze na mały warsztat majsterkowicza. Dom nadaje się do zamieszkania, i wykonywania prac remontowych w dalszej części domu. Standard: ogrzewanie piecem na pellet oraz kominek, okna plastikowe, na podłogach panele, kafle, na ścianach gładzie, instalacje częściowo wymienione. Dom posiada elewację, dach pokryty dachówką ceramiczną, wykonano drenaż budynku, teren domu ogrodzony, ogród zagospodarowany. Dom wyposażony został w pompę do wody, system alarmowy, rolety antywłamaniowe i monitoring. Koło domu miejsca parkingowe. Dom pozostaje w pełni wyposażony, tak jak jest to widoczne na zdjęciach. Cena: 1 070 000 zł do negocjacji Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Świetna lokalizacja, cicha i bezpieczna okolica, mili sąsiedzi, wokół mnóstwo terenów zielonych, ruiny pałacu z 1880 r. rodu von Mutius, dogodny wyjazd w stronę Wrocławia i Legnicy. Więcej informacji: ExpertPro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22, Świdnica, ul. Pułaskiego 21. Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel.: 790 708 300 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

DOM na SPRZEDAŻ

Wałbrzych, Szczawienko

890 000 | 270 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 292/EXP/ODS

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Na sprzedaż przestronny i piękny dom w pożądanej lokalizacji Wałbrzycha, w dzielnicy Szczawienko. Dom ma powierzchnię mieszkalną 270m2, i jest położony na zagospodarowanej działce o pow.250m2. Dom ma ogromny potencjał, może stanowić idealną formę połączenia domu mieszkalnego z wydzielonym gabinetem np. lekarskim lub też biurem z odrębnym wejściem lub domu 2-rodzinnego, ponieważ na piętro zostały wyprowadzone wszystkie instalacje pod np. drugą kuchnię. Dom składa się z 4 kondygnacji: - piwnica: 2 garaże, w tym jeden ma powierzchnię 40m2, który może być równie dobrze przeznaczony na pomieszczenie do pracy, typu gabinet. Poza tym w piwnicy znajduję jeszcze duża pralnio-suszarnia, spiżarnia oraz schowek. - parter: salon połączony z jadalnią i z kominkiem oraz wyjściem na zagospodarowany ogród i zadaszony taras, kuchnia również z wyjściem na taras i ogród, WC, duży przedpokój, wiatrołap i komunikacja na piętro, - 1 piętro: 2 sypialnie, w tym 1 z wyjściem na balkon i z garderobą, duża łazienka z WC, komunikacja na piętro, - 2 piętro: duża przestrzeń strychowa, która została przearanżowana na mały pokój i dużą sypialnię. Poza tym na każdym półpiętrze znajdują się pokoje. Dom nadaje się do zamieszkania, ogrzewanie piecem gazowym 2-funkcyjnym oraz kominkiem w salonie, okna plastikowe wymienione ok 7lat temu na nowe, na podłogach panele, wykładzina dywanowa oraz kafle, na ścianach gładzie, instalacje w dobrym stanie. Dom posiada elewację (wymaga przemalowania), dach pokryty blachodachówką, teren domu ogrodzony, ogród zagospodarowany. Dom wyposażony został w stację uzdatniania wody, klimatyzację w pokoju młodzieżowym oraz monitoring od strony ogrodu. Dom pozostaje w pełni wyposażony, tak jak jest to widoczne na zdjęciach. Cena: 890 000 zł do negocjacji Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Świetna lokalizacja, cicha i bezpieczna okolica, mili sąsiedzi, wokół mnóstwo terenów zielonych, nieopodal Książański Park Krajobrazowy, dogodny wyjazd w stronę Wrocławia Więcej informacji: ExpertPro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22, Świdnica, ul. Pułaskiego 21. Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel.: 790 708 300 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wałbrzych, Sobięcin

350 000 | 81 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 3443/EXP/OMS

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w bloku w Wałbrzychu w górnej spokojnej części Sobięcina. Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Możliwość zakupu przez obywateli Ukrainy. Mieszkanie znajduje się w na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie o pow. 81,20m2 składa się z dużego salonu, 2 sypialnie, w tym jednej z garderobą, kuchni z oknem z miejscem na małą jadalnię, łazienki, osobnego WC i dużego przestronnego przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie do zamieszkania, może zostać wyposażone, tak jak widać to na zdjęciu. Standard: okna PCV, na podłogach parkiet, panele, kafle, drzwi wewnętrzne nowszego typu, na ścianach gładzie, tapety. Ogrzewanie i woda ciepła z lokalnej ciepłowni. Czynsz wynosi 648zł, w tym zaliczka na wodę 1m3, zaliczka na ogrzewanie, opłata na fundusz remontowy, opłata dla Zarządcy. Opłaty dodatkowe wg licznika: prąd, gaz. Świetna lokalizacja, piękny widok na Chełmiec, blisko sklep, przystanek, plac zabaw dla dzieci. Przed budynkiem parking dla mieszkańców. Możliwość przejęcia ogródka za dodatkową opłatą. Cena: 350.000 zł do negocjacji Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel: 790 708 300 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM
Oferta aktualna

MIESZKANIE na WYNAJEM

Wałbrzych, Rusinowa

2 500 | 90 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 733/EXP/OMW

Prezentujemy na wynajem 90m2, 3-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Rusinów. Mieszkanie składa się z dużej kuchni, 2 sypialni, salonu z kominkiem, pomieszczenia przy kuchni idealnego na biuro (praca w domu) lub na jadalnię, łazienki z WC i przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie umeblowane tak jak to jest widoczne na zdjęciach, w kuchni zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD (lodówka, płyta gazowa, piekarnik elektryczny, zmywarka, kuchenka mikrofalowa, pralka), w sypialniach łózka, meble, biurka. Przed budynkiem miejsca parkingowe dla mieszkańców. Polecam i zapraszam na bezpłatną prezentację. Cena najmu: 2500 zł, z czynszem, zawierającym opłatę za śmieci, zaliczkę na wodę zimną dla 2-3 osób. Opłaty dodatkowe: prąd, gaz Kaucja zwrotna: 2500zł Mieszkanie wolne od zaraz. Biuro pobiera prowizje od najmu - jednomiesięczny czynsz. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel: 790 708 300 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wałbrzych, Nowe Miasto

240 000 | 59 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 3441/EXP/OMS

Na sprzedaż bardzo przestronne 2-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu, dzielnica Nowe Miasto. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 58,90m2 zlokalizowana jest wysokim parterze w 3-piętrowej kamienicy i składa się z dużego salonu, kuchni z oknem, 1 sypialni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Dodatkowo w przedpokoju schowek/spiżarka. Budynek po remoncie, teren ogrodzony, miejsce parkingowe w podwórku dla mieszkańców, oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe przy ulicy. Mieszkanie do odświeżenia: okna PCV, na podłogach panele, na ścianach gładzie i tynk strukturalny, ogrzewanie gazowe. Koszty utrzymania: czynsz na 3 osoby 450 zł, w tym opłata dla Zarządcy, zaliczka na Fundusz remontowy, zaliczka na wodę, wywóz nieczystości. Opłaty wg licznika: prąd, gaz. Bardzo dobra lokalizacja, nieopodal piekarnia, sklepy, przystanek, szpital, szkoła. Cena: 240 000 zł Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel.: 790 708 300. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta zarezerwowana

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świdnica,

445 000 | 79 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 3440/EXP/OMS

REZERWACJA OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Na sprzedaż bardzo słoneczne i bardzo stylowe 3-pokojowe mieszkanie w Świdnicy, na obrzeżach miasta. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 79,11m2 zlokalizowane jest 2 piętrze w 3-piętrowym kameralnym budynku z cegły i składa się z dużej przestrzeni stanowiącej salon połączony z jadalnią i kuchnią, 2 sypialni, dużego przedpokoju i przestronnej łazienki z WC z oknem. W sypialni miejsce wyznaczone na garderobę, obecnie stanowi biuro. W budynku wspólna duża piwnica, z wydzielonymi boksami dla mieszkańców, komórka lokatorska na zewnątrz, wspólny zagospodarowany ogród z miejscem dla dzieci i na grilla. Za budynkiem miejsca postojowe dla mieszkańców, przed budynkiem ogólne miejsca parkingowe. Mieszkanie odświeżane na bieżąco: okna PCV, okna dachowe nowe drewniane, na podłogach deska oraz kafle w przedpokoju i łazience, na ścianach gładzie, ogrzewanie gazowe, piec nowy kupiony 2 lata temu, instalacje po wymianie. Dodatkowo kominek, oraz klimatyzacja. Mieszkanie pozostaje częściowo wyposażone: pozostaje kuchnia w zabudowie ze sprzętem AGD, w salonie stół z krzesłami, kanapa narożna, stolik, szafka RTV, komoda, w sypialni łóżko z szafkami bocznymi, w przedpokoju duża szafa w zabudowie. Niskie koszty utrzymania: czynsz na 3 osoby 400 zł, w tym opłata dla Zarządcy, zaliczka na Fundusz remontowy, zaliczka na wodę, wywóz nieczystości. Opłaty wg licznika: prąd, gaz. Budynek po termomodernizacji, klatka schodowa po remoncie. Bardzo dobra lokalizacja, spokojna okolica. Cena: 445 000 zł do negocjacji Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Świdnica, ul. Pułaskiego 21, Wałbrzych, ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel.: 790 708 300. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.