Świdnica, Tel.: +48 74 637 91 91, e-mail: expertpro@expertpro.plWałbrzych, Tel.: +48 74 842 60 15, e-mail: expertpro@expertpro.pl facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania na sprzedaż

sortuj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta zarezerwowana

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świdnica, Centrum

155 000 | 23 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 3461/EXP/OMS

REZERWACJA OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Na sprzedaż kawalerka w Świdnicy przy ul. Ofiar Oświęcimskich. Nieruchomość idealna pod inwestycję, pod wynajem! o powierzchni mieszkalnej 22,50m2 zlokalizowane jest parterze w 3-piętrowej kamienicy i składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym i przedpokojem oraz łazienki z WC. Do dyspozycji komórka lokatorska zlokalizowana obok mieszkania na parterze. W budynku dach po remoncie, ocieplenie budynku i klatka schodowa w planach wspólnoty do remontu. Teren budynku ogrodzony, miejsca parkingowe na podwórku dla mieszkańców. Standard mieszkania: okna PCV, rolety antywłamaniowe, na podłogach panele, na ścianach gładzie, ogrzewanie panelami elektrycznymi, usytuowanymi na sufitach, instalacje po wymianie. Mieszkanie pozostaje umeblowane, tak jak jest to widoczne na zdjęciach: szafy w przedpokoju, kanapa rozkładana, stół z krzesłami, zabudowa kuchenna wraz z AGD: lodówka, okap, płyta elektryczna, w łazience pralka. Koszty utrzymania: czynsz 120zł, w tym opłata dla Zarządcy, zaliczka na Fundusz remontowy, 1m3 wody. Opłaty dodatkowe: prąd, wywóz nieczystości. Bardzo dobra lokalizacja, spokojna uliczka. Nieopodal szpital, szkoła, przystanek, sklepy, park. Cena: 155.000 zł do negocjacji klucze w biurze Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel.: 790 708 300. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wałbrzych, Nowe Miasto

165 000 | 35 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 3460/EXP/OMS

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Nowym Mieście w okolicy Szpitala i I Liceum. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 34,80m2 zlokalizowane jest 3 piętrze w 4-piętrowej wyremontowanej kamienicy i składa się z pokoju z wejściem do garderoby, sypialni, aneksu kuchennego w przedpokoju oraz łazienki z WC. Do dyspozycji piwnica oraz wspólny z sąsiadami strych. Budynek po remoncie, dach po remoncie, wymienione wszystkie instalacje na klatce schodowej, klatka schodowa przygotowana do remontu. W budynku monitoring, Mieszkanie odświeżane na bieżąco: okna PCV, na podłogach panele, na ścianach gładzie, ogrzewanie gazowe, instalacje po wymianie. Koszty utrzymania: czynsz 325,55zł, w tym opłata dla Zarządcy, zaliczka na Fundusz remontowy, 1m3 wody. Opłaty dodatkowe: prąd, gaz, wywóz nieczystości. Bardzo dobra lokalizacja, spokojna uliczka. Nieopodal szpital, szkoła, przystanek, sklepy, park. Cena: 165.000 zł klucze w biurze Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel.: 790 708 300. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wałbrzych, Podzamcze

465 000 | 72 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 3458/EXP/OMS

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Na sprzedaż 3 pokojowe przestronne mieszkanie na Podzamczu w Wałbrzychu. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 72,11m2 zlokalizowane jest na wysokim parterze w 3-piętrowym bloku i składa się z salonu połączonego z kuchnią i jadalnią, 2 sypialnia, w tym z jednej wyjście na balkon, łazienki z WC, garderoby i dużego przedpokoju. Do dyspozycji piwnica o pow. ok. 6m2 oraz miejsca parkingowe dla mieszkańców. Mieszkanie odświeżane na bieżąco: okna PCV, na podłogach deski oraz kafle, na ścianach gładzie, ogrzewanie nowymi, zakupionymi 1,5 roku temu, piecami elektrycznymi akumulacyjnymi. W łazience ogrzewanie podłogowe. Koszty utrzymania stałe: 450zł, w tym opłata dla Zarządcy i Fundusz Remontowy, zaliczka na wodę 10m3, opłata za śmieci za 3 osoby. Opłaty dodatkowe: prąd. Bardzo dobra lokalizacja, spokojna okolica. Blisko przystanek, sklepy, szkoła. Cena: 465 000 zł do negocjacji Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel.: 790 708 300. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wałbrzych, Podzamcze

590 000 | 83 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 3457/EXP/OMS

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Na sprzedaż 2-poziomowe przestronne mieszkanie na Podzamczu w Wałbrzychu. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 80,56m2 zlokalizowane jest na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku i składa się z 2 poziomów: poziom 1 : duży salon połączony z kuchnią i jadalnią z wyjściem na duży balkon, sypialnia, łazienka z WC, przedpokój, schody na piętro poziom 2: sypialnia, otwarty pokój pełniący funkcję pokoju bilardowego, który można zamknąć i wykonać kolejną sypialnię, łazienka z WC. Do dyspozycji komórka lokatorska na półpiętrze o pow. 2,43m2 oraz miejsce parkingowe na terenie zamkniętym. Mieszkanie odświeżane na bieżąco: okna PCV, na podłogach panele oraz kafle, na ścianach gładzie, ogrzewanie miejskie, woda ciepła miejska, schody drewniane. Mieszkanie pozostaje wyposażone w: meble kuchenne wraz ze sprzętem AGD: lodówka, zmywarka, piekarnik, kuchnia indukcyjna, pralka, zestaw mebli w salonie: szafka pod RTV, 2 witryny, zabudowa w przedpokoju, za dodatkową opłata stół bilardowy. Koszty utrzymania stałe: 210zł, w tym opłata dla Zarządcy i Fundusz Remontowy. Opłaty dodatkowe: prąd, wywóz nieczystości, woda zimna, podgrzanie wody ciepłej, ogrzewanie tylko w okresie grzewczym. Bardzo dobra lokalizacja, spokojna okolica, wokół budynku teren zielony zagospodarowany dla mieszkańców. Za odstępne możliwość przejęcia dzierżawy ogródka na ROD Podzamcze. Cena: 590 000 zł do negocjacji Mieszkanie wolne od lipca 2024r. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel.: 790 708 300. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta zarezerwowana

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Boguszów-Gorce,

215 000 | 76 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 3454/EXP/OMS

REZERWACJA OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Na sprzedaż bardzo słoneczne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Boguszowie-Gorcach przy ul. Głównej. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 75,83m2 zlokalizowane jest 3 piętrze w 3-piętrowym kameralnym budynku z cegły i składa się z dużego salonu, 2 sypialni, kuchni z oknem, łazienki z WC z oknem oraz przedpokoju. Do dyspozycji piwnica oraz wspólny z sąsiadami strych. Za budynkiem plac do parkowania. Mieszkanie odświeżane na bieżąco: okna PCV, na podłogach panele oraz kafle, na ścianach gładzie, ogrzewanie gazowe, kominek, instalacje po wymianie. Niskie koszty utrzymania: czynsz 180zł, w tym opłata dla Zarządcy, zaliczka na Fundusz remontowy. Opłaty dodatkowe: prąd, gaz, zaliczka na wodę, wywóz nieczystości. Budynek w dobrym stanie technicznym, klatka schodowa po remoncie. Bardzo dobra lokalizacja, spokojna okolica. Cena: 215.000 zł klucze w biurze Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel.: 790 708 300. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wałbrzych, Nowe Miasto

175 000 | 53 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 3453/EXP/OMS

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Na sprzedaż bardzo przestronne 2-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu, dzielnica Nowe Miasto. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 45,92m2 zlokalizowana jest wysokim parterze w 1-piętrowej kamienicy i składa się z dużego salonu, dużej kuchni z oknem, sypialni, łazienki z WC z oknem oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 7,18m2. Łączna powierzchnia mieszkania wraz z piwnicą 53,10m2. Budynek po remoncie, miejsce parkingowe przed budynkiem przy ulicy. Mieszkanie do remontu generalnego. Okna PCV, na podłogach deski poniemieckie, ogrzewania brak, tymczasowo wstawiony piecyk na drewno, który nie stanowi wyposażenia i nie jest na sprzedaż. Koszty utrzymania: czynsz 450 zł, w tym opłata dla Zarządcy, zaliczka na Fundusz remontowy. Opłaty wg licznika: woda, prąd, gaz. Bardzo dobra lokalizacja, nieopodal sklepy, przystanek, szpital, szkoła. Cena: 175 000 zł Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel.: 790 708 300. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wałbrzych, Sobięcin

350 000 | 81 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 3443/EXP/OMS

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w bloku w Wałbrzychu w górnej spokojnej części Sobięcina. Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Możliwość zakupu przez obywateli Ukrainy. Mieszkanie znajduje się w na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie o pow. 81,20m2 składa się z dużego salonu, 2 sypialnie, w tym jednej z garderobą, kuchni z oknem z miejscem na małą jadalnię, łazienki, osobnego WC i dużego przestronnego przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie do zamieszkania, może zostać wyposażone, tak jak widać to na zdjęciu. Standard: okna PCV, na podłogach parkiet, panele, kafle, drzwi wewnętrzne nowszego typu, na ścianach gładzie, tapety. Ogrzewanie i woda ciepła z lokalnej ciepłowni. Czynsz wynosi 648zł, w tym zaliczka na wodę 1m3, zaliczka na ogrzewanie, opłata na fundusz remontowy, opłata dla Zarządcy. Opłaty dodatkowe wg licznika: prąd, gaz. Świetna lokalizacja, piękny widok na Chełmiec, blisko sklep, przystanek, plac zabaw dla dzieci. Przed budynkiem parking dla mieszkańców. Możliwość przejęcia ogródka za dodatkową opłatą. Cena: 350.000 zł do negocjacji Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel: 790 708 300 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wałbrzych, Nowe Miasto

240 000 | 59 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 3441/EXP/OMS

Na sprzedaż bardzo przestronne 2-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu, dzielnica Nowe Miasto. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 58,90m2 zlokalizowana jest wysokim parterze w 3-piętrowej kamienicy i składa się z dużego salonu, kuchni z oknem, 1 sypialni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Dodatkowo w przedpokoju schowek/spiżarka. Budynek po remoncie, teren ogrodzony, miejsce parkingowe w podwórku dla mieszkańców, oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe przy ulicy. Mieszkanie do odświeżenia: okna PCV, na podłogach panele, na ścianach gładzie i tynk strukturalny, ogrzewanie gazowe. Koszty utrzymania: czynsz na 3 osoby 450 zł, w tym opłata dla Zarządcy, zaliczka na Fundusz remontowy, zaliczka na wodę, wywóz nieczystości. Opłaty wg licznika: prąd, gaz. Bardzo dobra lokalizacja, nieopodal piekarnia, sklepy, przystanek, szpital, szkoła. Cena: 240 000 zł Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel.: 790 708 300. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta zarezerwowana

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świdnica,

445 000 | 79 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 3440/EXP/OMS

REZERWACJA OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Na sprzedaż bardzo słoneczne i bardzo stylowe 3-pokojowe mieszkanie w Świdnicy, na obrzeżach miasta. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 79,11m2 zlokalizowane jest 2 piętrze w 3-piętrowym kameralnym budynku z cegły i składa się z dużej przestrzeni stanowiącej salon połączony z jadalnią i kuchnią, 2 sypialni, dużego przedpokoju i przestronnej łazienki z WC z oknem. W sypialni miejsce wyznaczone na garderobę, obecnie stanowi biuro. W budynku wspólna duża piwnica, z wydzielonymi boksami dla mieszkańców, komórka lokatorska na zewnątrz, wspólny zagospodarowany ogród z miejscem dla dzieci i na grilla. Za budynkiem miejsca postojowe dla mieszkańców, przed budynkiem ogólne miejsca parkingowe. Mieszkanie odświeżane na bieżąco: okna PCV, okna dachowe nowe drewniane, na podłogach deska oraz kafle w przedpokoju i łazience, na ścianach gładzie, ogrzewanie gazowe, piec nowy kupiony 2 lata temu, instalacje po wymianie. Dodatkowo kominek, oraz klimatyzacja. Mieszkanie pozostaje częściowo wyposażone: pozostaje kuchnia w zabudowie ze sprzętem AGD, w salonie stół z krzesłami, kanapa narożna, stolik, szafka RTV, komoda, w sypialni łóżko z szafkami bocznymi, w przedpokoju duża szafa w zabudowie. Niskie koszty utrzymania: czynsz na 3 osoby 400 zł, w tym opłata dla Zarządcy, zaliczka na Fundusz remontowy, zaliczka na wodę, wywóz nieczystości. Opłaty wg licznika: prąd, gaz. Budynek po termomodernizacji, klatka schodowa po remoncie. Bardzo dobra lokalizacja, spokojna okolica. Cena: 445 000 zł do negocjacji Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Świdnica, ul. Pułaskiego 21, Wałbrzych, ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel.: 790 708 300. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta zarezerwowana

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świdnica, Centrum

219 000 | 48 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 3438/EXP/OMS

REZERWACJA OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Na sprzedaż bardzo słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w Świdnicy w Centrum. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 41,50m2 zlokalizowane jest 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły i składa się z 2 pokoi, w tym jednego z przejściem do widnej kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 6,10m2. Powierzchnia całkowita mieszkania wraz z piwnica 47,60m2. Mieszkanie do częściowego remontu: okna PCV, na podłogach wykładzina PCV i panele, na ścianach tapety, tynk, ogrzewanie gazowe, instalacje po wymianie. Mieszkanie pozostaje wyposażone tak jak to widać na zdjęciach. Niskie koszty utrzymania: czynsz na 1 osobę 180 zł, w tym opłata dla Zarządcy, zaliczka na Fundusz remontowy. Opłaty wg licznika: woda, prąd, gaz. Budynek po termomodernizacji, klatka schodowa zadbana. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, przystanek, Kościół, plac zabaw, parking dla mieszkańców w podwórku. Cena: 219 000 zł Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Świdnica, ul. Pułaskiego 21, Wałbrzych, ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel.: 790 708 300. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wałbrzych, Śródmieście

245 000 | 51 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 3436/EXP/OMS

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na w Wałbrzychu w Śródmieściu przy ul. Mickiewicza. Mieszkanie o pow. 51,36m2 znajduje się na 3 piętrze, 3-piętrowej wyremontowanej kamienicy i składa się z 2 sypialni, salonu połączonego z kuchnią i przedpokojem oraz łazienki z WC. Do mieszkania przynależy piwnica, komórka lokatorska oraz duży strych (wspólny dla wszystkich mieszkańców). Mieszkanie po remoncie, do odświeżenia. Standard: okna plastikowe, ogrzewanie gazowe piecem 2-fukncyjnym, na podłogach panele, na ścianach gładzie. W kuchni pozostaje cała zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD: kuchenka gazowo-elektryczna, zmywarka, lodówka, okap, w łazience pozostaje pralka. Między salonem, a kuchnią zamontowano barek, w którym zamontowano szafki. W jednej z sypialni na całej ścianie wstawiono dużą szafę (garderobę) w zabudowie. Mieszkanie bardzo przemyślane, wykorzystano każdy kąt, to ulokowania nawet najdrobniejszej zabudowy. Czynsz ok 300zł, w tym opłaty eksploatacyjne, fundusz remontowy. Opłaty wg licznika: woda, prąd, gaz. Budynek w świetnym stanie, docieplony, dach po remoncie, czysta klatka schodowa, zamykana na domofon, przed budynkiem parking dla mieszkańców. Świetna lokalizacja, 2min spacerem do Rynku, nieopodal przystanek, sklepy. Cena: 245 000zł Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: ExpertPro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel: 790 708 300 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wałbrzych, Piaskowa Góra

275 000 | 58 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 3433/EXP/OMS

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z balkonem na w Wałbrzychu na Piaskowej Górze o pow. mieszkalnej 56,52m2. FORMA WŁASNOŚCI: PEŁNA WŁASNOŚĆ. Mieszkanie znajduje się w bloku z windą na 7 piętrze i składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3 pokoi, kuchni z oknem, łazienki z WC oraz 2 przedpokoi. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 1,66m2. Łączna powierzchnia mieszkania i piwnicy 58,18m2. Mieszkanie wymaga częściowego remontu: okna plastikowe, na ścianach gładzie, na podłogach parkiet w dobrym stanie, wart zachowania i panele, ogrzewanie miejskie, woda ciepła miejska, instalacje częściowo wymienione. Bardzo spokojna część osiedla, nieopodal szkoła, sklepy, plac zabaw, przystanek, parking. Budynek po termomodernizacji. Cena: 275 000 zł do negocjacji Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: ExpertPro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22, Świdnica, ul. Pułaskiego 21 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel: 790 708 300 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wałbrzych, Nowe Miasto

200 000 | 39 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 3432/EXP/OMS

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Nowym Mieście. Forma własności: pełna własność. Mieszkanie znajduje się w na 2 piętrze w 3-piętrowej wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie o pow. mieszkalnej 35,09m2 składa się z pokoju, kuchni, wydzielonej z kuchni sypialni, łazienki z WC i przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 3,90m2. Standard: Okna PCV, na podłogach panele, na ścianach gładzie i nowoczesne tapety. Ogrzewanie gazowe energooszczędnymi piecykami MORA. Obecnie czynsz na 1 osobę wynosi ok.320zł, w tym opłata za Fundusz remontowy i zarząd, zaliczka na wodę, opłata za wywóz nieczystości. Opłaty dodatkowe wg licznika: prąd, gaz. Świetna lokalizacja, za i przed budynkiem parking dla mieszkańców, nieopodal plac zabaw, szpital położniczy, przystanek, sklepy. Budynek po remoncie dachu i termomodernizacji. Cena: 200.000 zł do negocjacji Cena obejmuje meble kuchenne ze sprzętem AGD: zmywarka, kuchenka, łóżko w sypialni, meble, szafę, ławę i kanapę w salonie. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych ul. Rynek 22 lub Świdnica ul. Pułaskiego 21 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel: 790 708 300 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wałbrzych, Nowe Miasto

129 000 | 47 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 3429/EXP/OMS

OFERTA TYLKO U NAS: Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Nowym Mieście w drugiej linii zabudowy o pow. 47,20m2. FORMA WŁASNOŚCI: Odrębna własność. Mieszkanie do remontu, znajduje się na 1-piętrze w zadbanej kamienicy z wyremontowaną świeżo klatką schodową. Składa się z 2 pokoi, kuchni z oknem, WC na korytarzu. Do mieszkania przynależy piwnica oraz możliwość korzystania ze wspólnego strychu. Właściciele poczynili pracę na wykonaniem łazienki w lokalu i mają dla Nowego Właściciela projekt Jej umiejscowienia w lokalu mieszkalnym. Standard: okna plastikowe, instalacje do wymiany, na ścianach tynki, na podłogach panele i wykładzina, ogrzewanie piecem na węgiel, woda ciepła z bojlera. Niskie koszty utrzymania: czynsz: 204zł, w tym opłaty eksploatacyjne, fundusz remontowy, zaliczka na wodę 1m3. Opłaty wg licznika: prąd, gaz, woda, śmieci. Bardzo spokojna okolica, wokół mnóstwo terenów zielonych, przed budynkiem miejsca parkingowe, nieopodal przystanek. Budynek w świetnym stanie technicznym, wykonano remont klatki schodowej wraz z zamontowanym monitoring, zamykanej na domofon. Cena: 129 000 zł do negocjacji Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: ExpertPro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22, Świdnica, ul. Pułaskiego 21 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel: 790 708 300 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Mieroszów, Mieroszów

220 000 | 189 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 3424/EXP/OMS

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Mieroszowie, stanowiące 1/2 domu. FORMA WŁASNOŚCI: PEŁNA WŁASNOŚĆ. MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE. Mieszkanie dwupoziomowe o pow. całkowitej 188,80m2 składa się z: parter: salon, 2 sypialnie, kuchnia, przedpokój, łazienka z WC, garaż, kotłownia, 1 piętro: 3 pomieszczenia gospodarcze do adaptacji, z wyjściem na taras i balkon, z których rozpościera się piękny widok na zieloną okolicę. Do mieszkania przynależy udział w działce wokół budynku, do zagospodarowania ok. 900m2 działki na ogród. Świetna lokalizacja, wokół tereny zielone, 3 min spacerem do Rynku w Mieroszowie. Obok park, w którym znajduje się m.in. Punktu widokowy, Aleja Zakochanych oraz Bike Arena Parkowa Góra. Nieruchomość wymagająca uruchomienia wyobraźni przestrzennej i stworzenia z niej niepowtarzalnego miejsca do zamieszkania. Można urządzić na tym metrażu m.in. pokoje na wynajem krótkoterminowy. Mieroszów znajduje się na trasie chociażby do Skalnego Miasta w Czechach (Adršpach). Cena: 220 000 zł do negocjacji Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: ExpertPro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22, Świdnica, ul. Pułaskiego 21 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel: 790 708 300 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.