Świdnica, Tel.: +48 74 637 91 91, e-mail: expertpro@expertpro.plWałbrzych, Tel.: +48 74 842 60 15, e-mail: expertpro@expertpro.pl facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert lokale

sortuj
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM
Oferta aktualna

LOKAL na WYNAJEM

Wałbrzych, Biały Kamień

5 500 | 200 m2
nr oferty: 21/EXP/OLW

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Na wynajem lokal w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o pow. ok. 200m2. Lokal składa się z 2 sal głównych oraz zaplecza higieniczno-sanitarnego. Możliwość wynajęcia również biura, znajdującego się bezpośrednio nad lokalem, do którego prowadzą schody. Na dzień dzisiejszy lokal jest przystosowany pod działalność rozrywkową. Lokal idealnie nada się na działalność gastronomiczną, działalność usługową. Lokal składa się z dużej przestrzeni podzielonej na 2 części, w jednej do tej pory znajdowała się sala taneczna, w drugiej znajdowała się sala dla gości z kanapami, barem, szatnią i wejściem do 2 łazienek dla klientów. Zaplecze składa się z kuchni oraz komunikacji na piętro, na którym znajduje się do wynajęcia biuro. Ogrzewanie wspólne w całym budynku na ekogroszek, dodatkowo nagrzewnice z ciepłym i zimnym powietrzem. Parking przed lokalem. Lokal położony na parterze w kamienicy, z dala od centrum dzielnicy. Lokal wolny od zaraz, wymaga adaptacji pod własną działalność. Cena Najmu: 5500zł Media: woda, prąd. Dodatkowo płatna kaucja zwrotna: 10.000zł + opłata dla biura nieruchomości 5500zł. Polecam i zapraszam na bezpłatną prezentację. Więcej informacji: ExpertPro Nieruchomości: Wałbrzych ul. Rynek 22 lub Świdnica ul. Pułaskiego 21. Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel: 790 708 300 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

LOKAL na SPRZEDAŻ

Świdnica, Centrum

259 000 | 44 m2
nr oferty: 17/EXP/OLS

Na sprzedaż wyremontowany lokal w ścisłym Centrum Świdnicy o powierzchni 44 m2. Lokal składa się z pomieszczenia głównego z dużą witryną, gabinetu z oknem, łazienki oraz osobnego WC. Na dzień dzisiejszy lokal jest przystosowany pod biurowo-usługową, może być tez przeznaczony na salon kosmetyczny, fryzjerski, biuro itp. Lokal jest świeżo po generalnym remoncie, posiada nowe instalacje elektryczne i wodno- kanalizacyjne, nowe podłogi docieplone od wewnątrz. Jest przygotowane przyłącze pod ogrzewanie elektryczne. W zależności od potrzeb jest możliwość wykonania ogrzewania gazowego. Niski Czynsz do wspólnoty wynosi ok. 100 zł. Lokal położony na parterze w zadbanej kamienicy. Lokal posiada witrynę reklamową i dostęp do wszystkich mediów: woda, prąd, gaz. Cena: 259.000zł Polecam i zapraszam na bezpłatną prezentację. Więcej informacji: ExpertPro Nieruchomości: Świdnica ul. Pułaskiego 21 lub Wałbrzych ul. Sienkiewicza 8. Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel. 790 708 300. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.